Кошик
1662 відгуків
+380 (68) 733-03-03
+380 (95) 733-03-03
+380 (93) 733-03-03

косметолог сервіс lemag.ua

Пакети для парафінотерапії

Парафінотерапія - популярна процедура, яка надає цілий спектр корисних дій: тонізуючу, зміцнюючу, омолоджуючу, поживну, відновлюючу і т.д. Вона може проводитися, як в салонних, так і в домашніх умовах. Основа, необхідна для процедури - спеціальний крем-парафін або маска. При цьому для більш якісного результату і вашого комфорту важливо використовувати додаткові аксесуари, наприклад, пакети для парафінотерапії.

Для чого потрібні пакети по час парафінотерапії?

Часто люди замінюють пакети для парафінотерапії звичайними одноразовими пакетами з магазину. Однак, незважаючи на однаковий склад цих двох виробів, пакети, спеціально створені для процедури парафінотерапії все ж більш зручні та практичні у використанні. Вони мають цілу низку переваг:

1. Роблять процедуру більш гігієнічною.

2. Дозволяють парафіну максимально впливати на шкіру.  Вся справа в тому, що поліетилен, з якого складаються пакети, відмінно зберігає тепло, допомагаючи корисним компонентам в кремі або масці проникнути глибоко в клітини шкіри.

3. Захищає тканинні рукавички або шкарпетки. Часто для парафінотерапії використовуються махрові рукавички або шкарпетки. Вони створюють ефект сауни, що робить використання парафіну більш ефективним. Однак при частому контакті рукавичок або шкарпеток з кремом, тканина забруднюється, а після частих прань - псується. Використання пакетів дозволяє продовжити термін використання рукавичок і шкарпеток.

Також такі пакети можуть використовуватися і для СПА-процедур. Вони забезпечують чистоту робочого місця і роблять процедуру більш гігієнічною.

Головне пам'ятати, що пакети для парафінотерапії - це одноразова продукція, яку не можна використовувати повторно. Завжди віддавайте на переробку вироби після завершення процедури.

  Якими бувають пакети для парафінотерапії?

Щоб остаточно визначитися з вибором і не помилитися, важливо зрозуміти, на які види діляться пакети для парафінотерапії. Якщо говорити про місце застосування, продукцію прийнято ділити на 2 основні категорії:

 • пакети для рук;

 • пакети для парафінотерапії ніг.

Від того, до якого саме з цих видів буде ставитися пакет, буде залежати розмір вироби. Пакети для рук випускаються в більш тонкої формі для зручного використання, а продукція для ніг - зазвичай ширше. Найчастіше у своїй категорії пакети мають однаковий базовий розмір. Однак деякі виробники пропонують різні розміри пакетів для ніг, щоб вони не зісковзували з ноги або навпаки - легко надягалися.

Також аксесуар для парафінотерапії ділиться на види і за кількістю пакетів в одній упаковці. Для домашнього використання можна купити упаковку менше (20-50 пакетів). Навіть такої кількості вам вистачить надовго. А ось в салони краще купувати великі партії товару. Тут пакети - це витратний матеріал, який випаровується зі стрімкою швидкістю. Так що придивіться до упаковок, в які входить від 100 одиниць.

Крім безпосередньо крему або маски, для догляду за шкірою рук або ніг вам також знадобляться пакети для парафінотерапії. Купити їх ви можете вже зараз на сайті нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо великий вибір аксесуарів по зоні використання (для рук або ніг), а також за кількістю продукції (від 20 до 100 пакетів в упаковці).

З такими аксесуарами ви зможете зробити процедуру парафінотерапії ще простіше і що найголовніше - набагато ефективніше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner