Кошик
1662 відгуків
+380 (68) 733-03-03
+380 (95) 733-03-03
+380 (93) 733-03-03

косметолог сервіс lemag.ua

Трафарети для бікіні дизайну

Бікіні дизайн сьогодні включає в себе не тільки видалення волосся. Салони пропонують дівчатам більш сміливі та оригінальні ідеї, в число яких також входить створення креативних та оригінальних візерунків на тілі. Невеликі приховані від сторонніх очей малюнки допомагають повністю змінити настрій, надати жінці впевненості в собі.

Звичайно, в даному разі важливо, щоб візерунок або малюнок був виконаний правильно і гармонійно. Тут краще відкинути в бік художні здібності майстра по бікіні дизайну і скористатися спеціальними пристосуваннями. Трафарети для бікіні дизайну допомагають задати форму і візерунок і роблять процедуру простою, а результат – вражаючим.

Особливості використання та види трафаретів для бікіні-дизайну

Видалення волосся, при якому використовується віск або паста для шугарінга – далеко не єдиний варіант бікіні дизайну. Особливої уваги заслуговує більш творчий підхід, а саме – створення на тілі оригінальних малюнків за допомогою спеціальних трафаретів.

Трафарети можуть використовуватися за двома різними принципами:

· створення малюнка з волосся (по спеціальному контуру);

· нанесення візерунка на гладку шкіру (у такому випадку вам будуть потрібні спеціальні набори для депіляції).

Самі трафарети можуть бути представлені в двох видах:

1. Одноразові. Як правило, це паперові або картонні вироби, які можуть використовуватися тільки для однієї процедури.

2. Багаторазові. Пластикові трафарети, які за правильної стерилізації підходять для багаторазового використання.

Правила вибору трафаретів для бікіні дизайну

Сьогодні трафарети для бікіні дизайну купити можна, як для салонного, так і для домашнього використання. Спеціальні форми допомагають створювати гарні малюнки на тілі навіть тим жінкам, які хочуть самостійно поекспериментувати з бікіні-дизайном. Як же правильно вибрати трафарет? Важливо враховувати кілька аспектів:

1. Розмір трафарету. Це можуть бути, як невеликі малопомітні візерунки, так і великі малюнки.

2. Дизайн малюнка. Сучасні виробники пропонують найрізноманітніші дизайни. Це може бути, як квітка, так і геометричні візерунок, як тварини, так і абстракції, написи і т.д. Тут все обмежується хіба що вашою фантазією.

3. Складність малюнка. Хоч з трафаретами простіше працювати, ніж без них, в домашніх умовах для першого разу краще вибрати візерунок простіше. А ось трохи потренувавшись у нанесенні візерунка, можна експериментувати і з більш складними малюнками.

Купити трафарети для бікіні дизайну ви можете прямо зараз на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі представлені різні форми і розміри трафаретів для втілення в життя будь-задумки. Якісний трафарет зробить контури більш чіткими, а сам малюнок - максимально акуратним і красивим. Головне - правильно розташувати сам трафарет, стежити за тим, щоб він не «з'їхав» при проведенні процедури і не деформував тим самим візерунок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner