Кошик
1701 відгук
+380 (68) 733-03-03
+380 (95) 733-03-03
+380 (93) 733-03-03

косметолог сервіс lemag.ua

Баночки і пляшечки

Баночки і пляшечки

Тара для косметики користується великою популярністю як серед професійних косметологів, так і серед звичайних користувачів. Подібна продукція використовується для збереження в цілості й схоронності косметичного продукту протягом усього терміну його використання. Якісна баночка дозволяє не тільки спростити використання косметики, але і красиво організувати власне місце для нанесення мейк-апу.

На сьогоднішній день баночки для косметики відрізняються різними формами і обсягом. Саме тому до вибору продукції слід підходити відповідально, щоб вона відповідала всім вашим вимогам.

Основні особливості косметичних баночок

В основному баночки необхідні для косметики, яка відрізняється підвищеним рівнем густоти - кремів для обличчя, бальзамів, гелів і т.д. Подібна косметика найчастіше наноситься пальцями, тому широке горлечко сприятиме більш високому комфорту використання.

Пляшечки для косметики найчастіше служать для збереження різноманітного масла для обличчя і інший рідшою продукції. Це не тільки красиво, але і комфортно.

Дуже важливо перед покупкою тари звернути увагу на матеріал виготовлення. Саме від нього залежатиме тривалість експлуатації, зовнішній вигляд, міцність і інші експлуатаційні характеристики.

Як матеріали найчастіше використовується:

· Пластик;

· Акрил;

· Скло;

· Метал.

Пластик - це найдешевший і самий бюджетний матеріал. Він практичний, але його легше зламати, і він відрізняється не зовсім красивим зовнішнім виглядом. Акрил і скло дуже схожі за зовнішнім виглядом. Саме ці матеріали найчастіше використовують виробники преміальної косметики. При цьому акрил дешевше і легше, тому багато хто воліє саме його.

Металеві баночки для косметики зустрічаються найрідше. Вони важкі і дорогі, тому багато хто ігнорує даний матеріал.

Як вибрати баночки і пляшечки для косметики

Якщо вам необхідна тара для косметичних засобів, то перед покупкою слід звернути увагу на кілька факторів, які й забезпечать певний рівень якості. До них слід віднести:

· Екологічність. Важлива не тільки екологічність матеріалу, але і якість збереження кошти, щоб його структура не змінювалася з часом при контакті з баночкою. Саме тому багато хто воліє використовувати пластик, скло або акрил.

· Вага. Маса пляшечки безпосередньо впливає на комфорт при її використанні. Пластик найбільш легкий, а, користуючись скляною тарою, ви завжди зможете відчувати приємний вагу в руці.

· Вартість. Також важливий факт. Якщо ви розраховуєте на тривалу експлуатацію, то слід вибрати скло або акрил (хоч ці матеріали також можна розбити). Якщо потрібен більш дешевий варіант - пластик ваш вибір.

· Різноманітність асортименту. Тут у пластику конкурентів немає. Більшість виробників тари воліють працювати з цим матеріалом, так як він дешевий і невибагливий.

Основні види баночок і пляшечок

Дуже часто тару для косметики оснащують різноманітними конструктивними елементами, які дозволяють більш комфортно використовувати її для нанесення того чи іншого продукту. Саме тому на сьогоднішній день можна виділити такі основні різновиди баночок і пляшечок для косметики:

· Баночка для страз - відрізняється невеликим об'ємом і надійною фіксацією кришки;

· Пляшка з невеликою помпою - використовується для тоніка, ацетону та інших подібних речовин;

· Пляшечка для крему або гелю - оснащується спеціальним дозатором для більш комфортного використання густих речовин;

· Пляшка з натискним ковпачком - при натисканні через ковпачок проходить певну кількість продукту, підходить для масла, шампунів, кондиціонера і т.д .;

· Пляшечка з довгим носиком - ідеальне рішення для нанесення кошти в важкодоступних місцях;

· Пляшечка з розпилювачем - оснащена спеціальним дозатором для виведення певного обсягу кошти.

Тара для косметики купити можна в інтернет-магазині Lemag. У нас ви зможете підібрати якісну баночку, яка зможе зберегти ваші кошти в цілості й схоронності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner