Кошик
437 відгуків
+38048 709 03 03
+38068 733 03 03
+38095 733 03 03
+38093 733 03 03
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

косметолог сервіс lemag.ua

Рукавички латексні

Рукавички латексні ‒ це захисні вироби, які користуються підвищеним попитом у медичній і харчовій сфері. При їх використанні значно підвищується рівень санітарної захисту як персоналу, так і клієнтів або пацієнтів, який користується послугами установи або закладу. Саме тому покупці захисних рукавичок слід приділити особливу увагу.

Сфера застосування латексних рукавичок

В першу чергу рукавички латексні медичні використовуються в сфері охорони здоров. Вони дозволяють захистити як медперсонал, так і пацієнтів, що значно підвищує рівень безпеки установи.

Однак крім цього рукавички латексні, купити які ви можете в нашому інтернет-магазині, широко поширені в харчовій промисловості. Вони володіють підвищеною стійкістю до різних жирів і інших подібних продуктів біологічного походження, на відміну від тих же вінілових рукавичок. Однак латексні рукавички краще не використовувати при контакті з речовинами на основі спирту або при наявності у користувача або пацієнта алергії на латекс.

Особливості та види латексних рукавичок

Латексні рукавички виготовляються з натурального або синтетичного каучуку. Фактично, це єдиний вид санітарних захисних рукавичок, який можна віднести до екологічно чистим. Перш ніж купити латексні рукавички слід додатково ознайомитися з їх основними перевагами, до яких можна віднести:

·       латексна плівка відрізняється підвищеним рівнем еластичності навіть при тривалому використанні, вініл або нітрил подібними якостями похвалитися не може;

·       латексні рукавички забезпечують відмінний контакт з інструментом, які потрібно тримати в руці (наприклад, скальпелем), що робить їх більш комфортними у використанні;

·       вироби володіють підвищеним рівнем стійкості до різноманітних лугів, кислот і засобів для чищення;

·       також латекс не розчиняється у харчових продуктах, на відміну від полівінілхлориду.

Проте при використанні латексних рукавичок є і обмеження. Даний продукт не слід використовувати при можливому контакті з розчинами спирту, в іншому випадку матеріал може розчинитися. Для цих як не можна краще підходять вінілові рукавички.

До основних різновидів латексних рукавичок слід віднести:

·       припудрені (полегшується надягання) і непудренные;

·       стерильні і нестерильні;

·       анатомічні (обтягуючі) і неанатомические;

·       гладкі і шорсткі;

·       з основною на трикотажі або нейлон.

Відмінності латексу від інших різновидів

Також популярністю користуються нітрилові і вінілові рукавички. Якщо ви хочете рукавички нітрилові купити, то можете сміливо розраховувати на такі основні переваги:

·       підвищена стійкість до хім. речовин;

·       відмінні захисні якості;

·       менша навантаження на руки при використанні;

·       підвищена міцність і еластичність.

До основним особливостям вінілових рукавичок слід віднести:

·       підвищений рівень опору проколів;

·       стійкість до розчинів на основі спирту;

·       передбачаються моделі для багаторазового використання;

·       володіють більш високою вартістю.

Рукавички латексні купити (Україна) ви можете в інтернет-магазині «Lemag». У нас ви можете розраховувати на придбання виключно якісної продукції від надійних виробників, яка допоможе вам забезпечити належний рівень санітарного захисту у вашому закладі.