Кошик
1662 відгуків
+380 (68) 733-03-03
+380 (95) 733-03-03
+380 (93) 733-03-03

косметолог сервіс lemag.ua

Акція від Панночка! Замовляй 2 банки пасти по 800 г і Третю отримай в подарунок!

Акція від Панночка! Замовляй 2 банки пасти по 800 г і Третю отримай в подарунок!

Акція від Панночка! При купівлі 2x банок цукрової пасти по 800 г - отримуєте в подарунок Третю банку пасти, 800 г.

ПаННочка – косметична лінія, створена українськими фармацевтами на основі європейських технологій і рецептур. Виробництво знаходиться на території України в місті Чернівці. Основні принципи компанії це висока якість продукції за доступною конкурентно здатної ціною, натуральність і гіпоалергенність складів косметики, широка лінійка продуктів, як для домашнього так і для професійного догляду..

Акція діє з 01.09.21 до 30.09.21

Цукрові пасти "Панночка" мають 4-х щільності:

  • Ультра м'яка - Паста для шугарінга ультра м'якою щільності створена спеціально для майстрів з великим досвідом роботи, які володіють навичками роботи з м'якими пастами. Ідеально підходить для видалення м'яких і середньої твердості волосяних покривів, а також для видалення пушкового волосся. Цукрова паста ультра м'якою щільності використовується на ділянках тіла з підвищеною сухістю, при цьому вона не викликає зневоднення шкіри, лущення, роздратування, а також алергічних реакцій. В процесі проведення процедури шугарінга сприяє делікатного і м'якому поверхневому пілінгу шкіри, видаляє відмерлі рогові клітини епідермісу. Використовується для видалення небажаного волосся в бандажних та мануальної техніки, ідеально підходить для проведення депіляції на обличчі, ногах, спині, руках, а також на великих ділянках тіла.
  • Класично м'яка Паста для шугарінга м'якою щільності рекомендується для професійного використання. Ідеально підходить для видалення м'яких і середньої твердості волосяних покривів. Паста легко наноситься на шкіру, забезпечує ідеальне зчеплення з волоссям, дуже довго не міняє свою щільність під час роботи. Використовується для видалення небажаного волосся в мануальної, Шпательная а також бандажних техніці. Застосовується для роботи з усіма ділянками шкірних покривів, включаючи інтимні зони і пахви, а також при видаленні небажаних волосся на обличчі.
    Після проведення процедури шугарінга відсутній ефект дегідратації шкіри. Цукрова депіляція в процесі проведення сприяє делікатного і м'якому поверхневому пілінгу шкіри, видаляє відмерлі рогові клітини епідермісу, а також сприяє подальшому зменшенню діаметра і кількості волосків.
  • Середня - Паста для шугарінга середньої щільності рекомендується для професійного використання, є універсальною за характеристиками щільності, призначена для видалення всіх типів волосяних покривів довжиною від 2-8 мм
    Паста середньої щільності використовується для цукрової депіляції на всіх ділянках тіла з підвищеною вологістю, в області бікіні, пахвових западинах, на великих ділянках шкіри спини, животі, ногах, а також при видаленні небажаних волосся на обличчі (брови, вусики). Ідеально підходить до роботи з мануальною технікою.
    Після проведення процедури шугарінга відсутній ефект дегідратації шкіри. Цукрова депіляція в процесі проведення сприяє делікатного і м'якому поверхневому пілінгу шкіри, видаляє відмерлі рогові клітини епідермісу, а також сприяє подальшому зменшенню діаметра і кількості волосків. Цукрова пасту середньої щільності рекомендується використовувати майстрам з прохолодними або теплими руками.
  • Тверда - Паста для шугарінга щільної консистенції використовується на всіх ділянках тіла, що мають жорсткий щетинисті волосяний покрив. Прекрасно працює в таких зонах, як бікіні, пахви, ноги, руки. Є ідеальним рішенням для видалення середньо-жорстких, а також жорстких волосяних покривів. Підходить для роботи з чоловічим волоссям, а також для першої депіляції. Паста для шугарінга не викликає дегідратації шкіри, не травмує шкірні покриви, а також не викликає алергічних реакцій. Депіляція цукровою пастою сприяє поступовому зменшенню діаметра та густини волосся. В процесі проведення процедури шугарінга сприяє делікатного і м'якому поверхневому пілінгу шкіри, видаляє відмерлі рогові клітини епідермісу. Використовується для видалення небажаного волосся в мануальної техніки на будь-яких ділянках шкірних покривів з жорсткими волоссям, а також на ділянках тіла з підвищеною температурою і вологістю, в зоні бікіні, пахвових западинах. Враховуючи жорстку консистенцію пасти, використовувати переважно в жарких, вентильованих приміщеннях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner